Infratopení pro restaurace

Flexibilní řešení, které se přizpůsobí stylu, designu i dispozici Vaší restaurace. Navrhneme infratopení na míru Vaší představě. Ať už máte rádi okázalý výstřední design nebo naopak nenápadný styl. S infratopením je možné obojí. Je možné něco mezi, je možná i kombinace všech variant v rámci jednoho objektu. To vše velmi jednoduše. Infratopení klade velmi nízké nároky na instalaci stejně jako na údržbu systému. S tím souvisí obecně velmi nízké náklady pořizovací i provozní.

Hlavní výhody infratopení:

  • Nízké provozní náklady
  • Nízké pořizovací náklady
  • Bezúdržbový provoz
  • Snadná a rychlá instalace
  • Snadná a rychlá regulace

Možnosti instalace:

Hlavní vytápění

Infrapanely se rozmístí rovnoměrně po celé místnosti a zajistí komfortní rovnoměrné vytápění. Široká nabídka jednotlivých prvků infratopení umožní zaměřit se jak na ekonomickou levnou variantu, tak na luxusní design, který se stane součástí designu Vaší restaurace. V obou případech při zachování vysokého tepelného komfortu a nízkých provozních nákladů.

Doplňkové vytápění

Vytvoří komfortní zónu, která poskytuje vyšší tepelný komfort než ostatní plocha místnosti. I zde platí, že lze použít nenápadný styl nebo zvolit naopak luxusní designové provedení, které se stane výraznou součástí interiéru.

Zónové vytápění

Vytápění zimní zahrady, terasy, kuřárny – vhodnými infrapanely vytvoříme komfortní zónu i v chladných prostorech, které se trvale nevytápí

Relizace infratopení pro restaurace


Proč je infratopení úsporné?

Využívá a naplňuje krásu jednoduchosti.

  • Jednoduchá konstrukce umožňuje nízké pořizovací náklady.
  • Jednoduchá přeměna elektrické energie na teplo přináší nízké provozní náklady.
  • Jednoduchá instalace (i ve stávajících interiérech) poskytuje nízké náklady na montáž.

Podstatou infratopení je sálavá složka topného média. Z převážné většiny dochází u tohoto systému k předání tepla sáláním, které volně prochází vzduchem a teprve ve chvíli dopadu na pevné předměty (stěna, strop, podlaha, nábytek, člověk…), dochází k přeměně na teplo.

Kontaktní informace

HODR Servis s.r.o.

IČ: 02875489 / DIČ: CZ8602150986

Sídlo: Staré Hradiště 533 52,
Ohrazenická 403 (mapa)

Fakturační adresa:

Staré Hradiště 533 52,
Ohrazenická 403

Mobil: +420 777 058 611

Email: info@hodrservis.cz


Máte dotaz? Chcete ušetřit? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: