Infratopení pro rodinné domy

Komfortní systém vytápění, který se přizpůsobí Vašim požadavkům. Preferujete nejnižší pořizovací náklady? Se stropními či nástěnnými infrapanely to není problém. Baví Vás okázalý mimořádný design? S infraobrazy jej získáte. Je Vám příjemné podlahové vytápění? Žádný problém pod většinu podlahových krytin. Doživotní záruka? S instalací topných rohoží ji získáte a stvrdíme ji certifikátem.

Hlavní výhody infratopení:

  • Nízké pořizovací náklady
  • Nízké provozní náklady
  • Dlouhá životnost
  • Doživotní záruka na podlahové topné rohože

Možnosti instalace:

Hlavní vytápění

Komfortní topný systém pro všechny typy rodinných domů. Variabilita instalace a rozmanitost výrobní řady od nízkých po vyšší výkony dělá infratopení vhodným systémem jak pro nové pasivní domy, tak pro starší méně zateplené domy.

Doplňkové vytápění

díky vhodně umístěnému infrapanelu si vytvoříte komfortní zónu. Nejčastějším příkladem je infrapanel u sedací soupravy, který si snadno zapnete, když je Vám chladněji nebo si jen chcete dopřát více tepla. Dalším příkladem je pak přechodné období, kdy jste zatím nezahájili topnou sezónu s kotlem plynovým nebo na tuhá paliva. Pár vhodně umístěných infrapanelů Vám toto období levně a komfortně pokryje.

Relizace infratopení pro rodinné domy


Proč je infratopení úsporné?

Využívá a naplňuje krásu jednoduchosti.

  • Jednoduchá konstrukce umožňuje nízké pořizovací náklady.
  • Jednoduchá přeměna elektrické energie na teplo přináší nízké provozní náklady.
  • Jednoduchá instalace (i ve stávajících interiérech) poskytuje nízké náklady na montáž.

Podstatou infratopení je sálavá složka topného média. Z převážné většiny dochází u tohoto systému k předání tepla sáláním, které volně prochází vzduchem a teprve ve chvíli dopadu na pevné předměty (stěna, strop, podlaha, nábytek, člověk…), dochází k přeměně na teplo.

Kontaktní informace

HODR Servis s.r.o.

IČ: 02875489 / DIČ: CZ8602150986

Sídlo: Staré Hradiště 533 52,
Ohrazenická 403 (mapa)

Fakturační adresa:

Staré Hradiště 533 52,
Ohrazenická 403

Mobil: +420 777 058 611

Email: info@hodrservis.cz


Máte dotaz? Chcete ušetřit? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: